Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Festën me armë nëpër ahengje s’ka kush që e ndalë, së fundi pësoi edhe një 6 vjeçare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Festën me armë nëpër ahengje s’ka kush që e ndalë, së fundi pësoi edhe një 6 vjeçare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Festën me armë nëpër ahengje s’ka kush që e ndalë, së fundi pësoi edhe një 6 vjeçare

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 266 shikime
 • 266 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Festën me armë nëpër ahengje s’ka kush që e ndalë, së fundi pësoi edhe një 6 vjeçare

Kategoritë


0 komente