Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fillon të rregullohet Rruga e Malsis së Bujanocit më datë 26 Gusht 2016
Fillon të rregullohet Rruga e Malsis së Bujanocit më datë 26 Gusht 2016

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fillon të rregullohet Rruga e Malsis së Bujanocit më datë 26 Gusht 2016

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 146 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fillimi i rrugës Muhoc - Zarbicë, rrugë kjo e cila do të lidhë Malsin e Bujanocit me qendëren e Bujanocit më datë 26 Gusht 2016

Kategoritë


0 komente


0/500