Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Tisa

31,835 shikime

Beni është një adoleshent ‘cool’, futboller i mirë, i lumtur në trekëndëshin shoqëror me Gëzimin, tjetër futboller i mirë, dhe Emën, të dashurën e tij të cilën edhe Beni edhe Gëzimi e pëlqejnë. Benit i ndryshon jeta kur merr ftesë për t’u testuar në një ekip franqez.
Kjo ftesë për të është mrekulli, por në të njejtën kohë ia shkundë themelin e shoqërisë që ka.
Mrekullia i vështirësohet kur ambasada Franqeze ia refuzon vizën. Babai i tij vendosë ta dërgojë jashtë Benin përmes metodave ilegale të imigrimit.

Shfaq më shumë

Metrazhi: I shkurtër 
Regjia: Valter Lucaj

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • TISA
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat