Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fishekzjarre ne Llaushe te Skenderajt
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fishekzjarre ne Llaushe te Skenderajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fishekzjarre ne Llaushe te Skenderajt

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32,817 shikime
 • 32,817 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një banor i fshatit Llaushë të Skenderajt ka vendos që përmes një video, të paraqes se çka mund të bëjnë dhe çfarë force kanë mjetet piroteknike

Kategoritë


0 komente