Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fisi i ‘njerëzve peshq’ që mund të zhyten deri në 60 metra thellësi dhe rrinë gjatë brenda
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fisi i ‘njerëzve peshq’ që mund të zhyten deri në 60 metra thellësi dhe rrinë gjatë brenda

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fisi i ‘njerëzve peshq’ që mund të zhyten deri në 60 metra thellësi dhe rrinë gjatë brenda

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 137 shikime
 • 137 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fisi i ‘njerëzve peshq’ që mund të zhyten deri në 60 metra thellësi dhe rrinë gjatë brenda

Kategoritë


0 komente