Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vajza e Danit bëhet gati për të dal, po duket si një 'loҫkë' e vërtetë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vajza e Danit bëhet gati për të dal, po duket si një 'loҫkë' e vërtetë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vajza e Danit bëhet gati për të dal, po duket si një 'loҫkë' e vërtetë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 1,024 shikime
 • 1,024 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një vajzë kaq e bukur si Fjanda

Kategoritë


0 komente