Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Flet mitrovicasi i liruar nga burgu i Serbisë: Më thanë se kam vrarë dikë në Kralevë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Flet mitrovicasi i liruar nga burgu i Serbisë: Më thanë se kam vrarë dikë në Kralevë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Flet mitrovicasi i liruar nga burgu i Serbisë: Më thanë se kam vrarë dikë në Kralevë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 93 shikime
 • 93 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fahri Jusufi nga Mitrovica, i cili ishte arrestuar para gjashtë ditësh në Serbi, tashmë është liruar nga qelitë e burgut të Kralevës, pas mungesës së dëshmive se kishte ndonjë vepër kundër tij.

Kategoritë


0 komente