Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
FOLEJA - Episodi 1 - Pjesa 2
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
FOLEJA - Episodi 1 - Pjesa 2

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

FOLEJA - Episodi 1 - Pjesa 2

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 671 shikime
 • 671 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pijet energjike po konsumohen në masë të madhe nga fëmijët, si ndikojnë ato në shëndetin e tyre.
Mësoni se sa janë të integruar fëmijët me nevoja të veçanta.
Njihuni më vozitësin më të ri në pistat e Kartingut.
Dhe për fund kënaquni me atmosferën e krijuar gjatë festës së halloweenit në kopshtin “Foleja jonë”!

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente