Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Season 2 vjen në Fortnite Chapter 2 | GameON Buzz
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Season 2 vjen në Fortnite Chapter 2 | GameON Buzz

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Season 2 vjen në Fortnite Chapter 2 | GameON Buzz

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas një pritjeje shumë të gjatë, Season 2 më në fund ka ardhur në Fortnite Chapter 2. Zbuloni se çfarë ka sjellë ai në lojë në këtë GameON Buzz.

Mos harroni të përdorni kodin Support-A-Creator: GAMEONALBANIA

Kategoritë


0 komente