Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fotoja e Vuçiqit në faqen zyrtare të Shtërpcës në Facebook, për shqiptarët është provokim
Fotoja e Vuçiqit në faqen zyrtare të Shtërpcës në Facebook, për shqiptarët është provokim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fotoja e Vuçiqit në faqen zyrtare të Shtërpcës në Facebook, për shqiptarët është provokim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 844 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fotoja e Vuçiqit në faqen zyrtare të Shtërpcës në Facebook, për shqiptarët është provokim

  0 komente


  0/500