Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Funksionet | Bazat e Gjuhës | JavaScript | Zhvillim në Web | Informatikë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Funksionet | Bazat e Gjuhës | JavaScript | Zhvillim në Web | Informatikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Funksionet | Bazat e Gjuhës | JavaScript | Zhvillim në Web | Informatikë

 • E publikuar: para 1 jave
 • 5 shikime
 • 5 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Leksion ku do shohim funksionet që cilësohen si blloqet ndërtuese të programit.

Lini komentet tuaja më poshtë dhe bëni Subscribe për më shumë.

Website: https://sputnik.al/
Facebook: https://www.facebook.com/sputnik.al/
Instagram: https://www.instagram.com/sputnik.al/

#javascript #web #shqip

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente