Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Coronavirusi atakon edhe personat me sëmundje të zemrës, flet Gani Bajraktari-kryetar i Shoqatës së Kardiologëve të Kosovës
Coronavirusi atakon edhe personat me sëmundje të zemrës, flet Gani Bajraktari-kryetar i Shoqatës së Kardiologëve të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Coronavirusi atakon edhe personat me sëmundje të zemrës, flet Gani Bajraktari-kryetar i Shoqatës së Kardiologëve të Kosovës

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 7 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente


  0/500