Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gardhi - Film artistik
Gardhi - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gardhi - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 37,631 shikime
 • 0 shikues
 • 9
 • 9
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Disa gra nga gjenerata të ndryshme të së njëjtës familje përballen me njëra-tjetrën me pikëpamjet e tyre për jetën, dashurinë, dëshirën dhe patriarkatin. Mbledhja e familjes kthehet në kaos kur i riu Genti - djali i vetëm - arratiset.

Regjia: Lendita Zeqiraj
Skenari: Lendita Zeqiraj
Ne role: Arti Lokaj, Ilire Vinca, Xhejlane Godanci, Melihate Qena, Adriana Matoshi, Kumrije Hoxha, Rozafa Celaj, Alketa Sylaj, Edita Dula, Arta Selimi, Timur Urcan, Norik Xhemajli dhe Nina
Produksioni: n'Art

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

8 komente


0/500