Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Gardhi

37,699 shikime

Disa gra të gjeneratave të ndryshme të së njëjtës familje me zë të lartë përballen me njëra-tjetrën për pikëpamjet e tyre për jetën, dashurinë, dëshirat dhe patriarkatin. Mbledhja e familjes shndërrohet në kaos, ndërsa i më i riu prej tyre - djali i vetëm - kërkon një dalje.

Filmi është i mbështetur nga Qendra Kinematografike e Kosovës.

Shfaq më shumë

Metrazhi: I shkurtër
Regjia: Lendita Zeqiraj

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Gardhi
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat