Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gashi fton qytetarët në ndeshjen e nesërme të Superkupës së Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gashi fton qytetarët në ndeshjen e nesërme të Superkupës së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gashi fton qytetarët në ndeshjen e nesërme të Superkupës së Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17 shikime
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Rinisë, Kulturës dhe Sportit, Kujtim Gashi në një konferencë për media në stadiumin “Fadil Vokrri”, ka bërë thirrje për të gjithë qytetarët e Kosovës që nesër ta mbushin pikërisht këtë stadium ku do të zhvillohet ndeshja e Superkupës së Kosovës.

Kategoritë


0 komente