Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Gashi përuroi Qendrën Rinore në Pejë, premtoi edhe objekt të ri të Xhudos
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Gashi përuroi Qendrën Rinore në Pejë, premtoi edhe objekt të ri të Xhudos

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Gashi përuroi Qendrën Rinore në Pejë, premtoi edhe objekt të ri të Xhudos

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit të Kosovës (MKRS), Kujtim Gashi, ka marrë pjesë sot në përurimin e ndërtimit të Qendrës Rinore në Pejë, së bashku me kryetarin e kësaj komune Gazmend Muhaxherin.

Kategoritë


0 komente