Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gati në 700 dekorata ndau Thaçi për 3 vjet – analistët thonë se ky është tentim për të rritur besueshmërinë ndaj tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gati në 700 dekorata ndau Thaçi për 3 vjet – analistët thonë se ky është tentim për të rritur besueshmërinë ndaj tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gati në 700 dekorata ndau Thaçi për 3 vjet – analistët thonë se ky është tentim për të rritur besueshmërinë ndaj tij

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 381 shikime
 • 381 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente