Shfaqet plaku i “fusnotës”. Sjell një tjetër moment qesharak - GjirafaVideo
― DREJTPËRDREJT
+18
Video eksplicite

Filmi nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Përmban dhunë, skena dhe gjuhë eksplicite.
A dëshironi të vazhdoni?

Shpërndaje tani
Reprizë
Drejtpërdrejt (Beta)
Transmetimi Drejtpërdrejt nga Gazeta Blic ende nuk ka filluar. Transmetimi Drejtpërdrejt nga Gazeta Blic ka përfunduar!
Rrjeti i ngarkuar!
7
Në vazhdim:
A e dini si ti largoni reklamat nga videot?
Kopjo linkun e videos
Kopjo linkun e videos nga ky moment

Largo reklamat përgjithmonë

Me Premium ju mund ti shikoni videot pa reklama!

Sa here që permendet “fusnota”, nuk ka se sit ë mos kujtohet plaku Asllan Zeka, nga Murga e Seknderajt.

1 koment