Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gazetari i NYT-it rrëfen për sfidat në raportim dhe ngazëllimin e kosovarëve në ditën e Pavarësisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gazetari i NYT-it rrëfen për sfidat në raportim dhe ngazëllimin e kosovarëve në ditën e Pavarësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gazetari i NYT-it rrëfen për sfidat në raportim dhe ngazëllimin e kosovarëve në ditën e Pavarësisë

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 107 shikime
 • 107 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente