Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Geci: Në vitin ’92 Lushtaku ia dha Thaçit një revole, ai as përpjetë nuk gjuajti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Geci: Në vitin ’92 Lushtaku ia dha Thaçit një revole, ai as përpjetë nuk gjuajti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Geci: Në vitin ’92 Lushtaku ia dha Thaçit një revole, ai as përpjetë nuk gjuajti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,607 shikime
 • 1,607 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Geci: Në vitin ’92 Lushtaku ia dha Thaçit një revole, ai as përpjetë nuk gjuajti

Kategoritë


0 komente