Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gena nuk e lë rehat Big Mamën në Turqi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gena nuk e lë rehat Big Mamën në Turqi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gena nuk e lë rehat Big Mamën në Turqi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,852 shikime
 • 1,852 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gena ia kris këngës në Turqi

Kategoritë


0 komente