Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gërxhaliu: Barrierat ekonomike me Serbinë të mbesin në të kaluarën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gërxhaliu: Barrierat ekonomike me Serbinë të mbesin në të kaluarën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gërxhaliu: Barrierat ekonomike me Serbinë të mbesin në të kaluarën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndikimi i theksuar i politikës, moszbatimi i marrëveshjes CEFTA, mungesa e infrastrukturës, rivlerësimi i mallit nga autoritetet serbe pavarësisht se bizneset prezantojnë vlerën reale, transiti, kërkesa që certifikata e origjinës së mallit të merret nga organet serbe janë disa nga barrierat me të cilat ballafaqohen bizneset nga Kosova kur eksportojnë mallin në Serbi.

Kategoritë


0 komente