Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gërxhaliu: Parneriteti me BERZH-in i duhet i Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gërxhaliu: Parneriteti me BERZH-in i duhet i Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gërxhaliu: Parneriteti me BERZH-in i duhet i Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka ftuar në takim komunitetin e biznesit në bashkëpunim me Odën Ekonomike të Kosovës, me qëllim të prezantimit të projekteve konkrete që do të paraqiten në takimin e radhës të BERZH-it.

Kategoritë


0 komente