Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
GIZ-i do ta ndihmojë Universitetin e Prishtinës në rritje të cilësisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
GIZ-i do ta ndihmojë Universitetin e Prishtinës në rritje të cilësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

GIZ-i do ta ndihmojë Universitetin e Prishtinës në rritje të cilësisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

GIZ-i gjerman dhe Fakulteti i Edukimit në UP kanë nënshkruar sot marrëveshje bashkëpunimi për të ofruar ndihmë në arsim e në fokus të veçantë për testin PISA.

Kategoritë


0 komente