Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjashtë të vdekur në dy aksidente, Policia apelon për kujdes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjashtë të vdekur në dy aksidente, Policia apelon për kujdes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjashtë të vdekur në dy aksidente, Policia apelon për kujdes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 479 shikime
 • 479 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjashtë të vdekur në dy aksidente, Policia apelon për kujdes

Kategoritë0 komente