Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjenden materiale të rëndësishme për rastin e ‘gylenistëve’ – I dorëzohen Prokurorisë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjenden materiale të rëndësishme për rastin e ‘gylenistëve’ – I dorëzohen Prokurorisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjenden materiale të rëndësishme për rastin e ‘gylenistëve’ – I dorëzohen Prokurorisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 230 shikime
 • 230 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjenden materiale të rëndësishme për rastin e ‘gylenistëve’ – I dorëzohen Prokurorisë

Intervistë me deputetin e LVV-së, Xhelal Svecla

Intervista është realizuar për dokumentarin e InDoks “6 kurbanë për Sulltanin Erdogan”: https://bit.ly/2YepLjE

Kategoritë


0 komente