Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjendje e jashtëzakonshme në Prishtinë – cilësia e ajrit kalon në gjendje emergjente
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjendje e jashtëzakonshme në Prishtinë – cilësia e ajrit kalon në gjendje emergjente

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjendje e jashtëzakonshme në Prishtinë – cilësia e ajrit kalon në gjendje emergjente

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeqyteti i Kosovës, Prishtina është e radhitur në vendin e parë për cilësinë më të ndotur të ajrit në botë. Sipas matjeve të “AirVisual”, kryeqyteti i Kosovës, Prishtina arrin koeficientin prej 289.

Kategoritë


0 komente