Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjetja e Brinjëve me Ligjin e Sinusit | Ligji i Sinusit | Këndet e Drejta & Trigonometri | Gjeometri
Gjetja e Brinjëve me Ligjin e Sinusit | Ligji i Sinusit | Këndet e Drejta & Trigonometri | Gjeometri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjetja e Brinjëve me Ligjin e Sinusit | Ligji i Sinusit | Këndet e Drejta & Trigonometri | Gjeometri

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Leksion se si mund të përdorim Ligjin e Sinusit për të gjetur brinjët e trekëndëshit.

Lini komentet tuaja më poshtë dhe bëni Subscribe për më shumë.

#sinusi #matematike #gjeometri

Kategoritë


0 komente


0/500