Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Banorët e opozita në Gjilan kundërshtojnë zgjerimin e rrugës në kurriz të gjysmës së parkut
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Banorët e opozita në Gjilan kundërshtojnë zgjerimin e rrugës në kurriz të gjysmës së parkut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Banorët e opozita në Gjilan kundërshtojnë zgjerimin e rrugës në kurriz të gjysmës së parkut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 125 shikime
 • 125 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banorët e opozita në Gjilan kundërshtojnë zgjerimin e rrugës në kurriz të gjysmës së parkut

Kategoritë


0 komente