Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjith' fiton Jonida - Piktura e Besnikut
Gjith' fiton Jonida - Piktura e Besnikut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjith' fiton Jonida - Piktura e Besnikut

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 3,531 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Shpërndaje

Për videon

Votoni fituesin e sfidës në pikturim tek kjo video.
Sondazhi mbyllet të premten 15/05 në ora 12:00. 

Kategoritë


5 komente


0/500