Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjuajtja më e keqe e karrierës së tij- Lojtari e godet me top golfi gruan e tij në kokë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjuajtja më e keqe e karrierës së tij- Lojtari e godet me top golfi gruan e tij në kokë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjuajtja më e keqe e karrierës së tij- Lojtari e godet me top golfi gruan e tij në kokë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 168 shikime
 • 168 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente