Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjykata e Apelit konfirmon dënimet ndaj Lushtakut, Gashit dhe Shalës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjykata e Apelit konfirmon dënimet ndaj Lushtakut, Gashit dhe Shalës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjykata e Apelit konfirmon dënimet ndaj Lushtakut, Gashit dhe Shalës

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 319 shikime
 • 319 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Festa e zhurmshme me armë nga oda këmbëkryq është rikthyer sot në Gjykatën e Apelit. Kjo gjykatë ka marrë vendim që t’i dënojë krerët e lartë të shtetit për gjuajte me armë. Dënimet e tyre mbesin simbolike për dëmin që mund të shkaktohej.

Kategoritë


0 komente