Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Global Game Jam Albania 2020 në Epitech Balkans
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Global Game Jam Albania 2020 në Epitech Balkans

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Global Game Jam Albania 2020 në Epitech Balkans

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga 31 janari – 2 shkurt, në Epitech Balkans u zhvillua Global Game Jam 2020 Albania, një event mbarëbotëror ku u mblodhën së bashku të gjithë të apasionuarit dhe të talentuarit në fushën e krijimit dhe zhvillimit të lojërave.

Kategoritë


0 komente