Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Granit Shala: Do të jem urë lidhëse mes Luginës së Preshëvës dhe diasporës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Granit Shala: Do të jem urë lidhëse mes Luginës së Preshëvës dhe diasporës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Granit Shala: Do të jem urë lidhëse mes Luginës së Preshëvës dhe diasporës

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 243 shikime
 • 243 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vjen nga fshati Logjë i Komunës së Pejës, është ky Granit Shala i cili kandidon për herë të parë  për deputet në Kuvendin e Kosovës nga koalicioni AAK-PSD.
 

Shala thotë se me kandidimin e tij për deputetë do të jetë urë lidhëse mes Luginës së Preshëvës dhe diasporës.

Kategoritë


0 komente