Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Green Festival” synon të rrisë tregjet e biznesit në Kosovë
“Green Festival” synon të rrisë tregjet e biznesit në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Green Festival” synon të rrisë tregjet e biznesit në Kosovë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj, ka thënë se Festivali i Gjelbër luan rol në sensibilizimin e njerëzve për rëndësinë e jashtëzakonshme që ka ambienti në jetën tonë.

Kategoritë


0 komente


0/500