Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gruaja e Medes kujton 10 vjetorin e marteses
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gruaja e Medes kujton 10 vjetorin e marteses

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gruaja e Medes kujton 10 vjetorin e marteses

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,786 shikime
 • 2,786 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

10 vjet nga martesa e Medes me Lulen

Kategoritë


0 komente