Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
GSJP: Kosova s’e zbatoj planin e veprimit për zbatimin e ERA-së
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
GSJP: Kosova s’e zbatoj planin e veprimit për zbatimin e ERA-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

GSJP: Kosova s’e zbatoj planin e veprimit për zbatimin e ERA-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Institucionet e Kosovës nuk kanë arritur që të zbatojnë plotësisht planin e veprimit për zbatimin e Agjendës së Reformave Evropiane, të cilat ishin të parapara për vitin 2017.

Kategoritë


0 komente