Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

GSJP: Për gjashtë muaj u zbatuan vetëm 34.8 % e masave për MSA-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
GSJP: Për gjashtë muaj u zbatuan vetëm 34.8 % e masave për MSA-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

GSJP: Për gjashtë muaj u zbatuan vetëm 34.8 % e masave për MSA-në

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17 shikime
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova po ngec në zbatimin e Marrëveshjes për Stabilizim-Asociim, si akti kyç në rrugën për integrim në Bashkimin Evropian. Në gjashtë mujorin e parë të vitit 2017, vetëm 34.8 për qind nga 241 masa që duhen zbatuar janë zbatuar nga institucionet e Kosovës.

Kategoritë


0 komente