Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gëzmija shpërthen në lot, ky është momenti më emocionues i dasmës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gëzmija shpërthen në lot, ky është momenti më emocionues i dasmës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gëzmija shpërthen në lot, ky është momenti më emocionues i dasmës

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 4,766 shikime
 • 4,766 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja momenti prekës 

Kategoritë


0 komente