Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Hajredin Kuçi shtyn veturën e një qytetari të mbetur në borë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hajredin Kuçi shtyn veturën e një qytetari të mbetur në borë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hajredin Kuçi shtyn veturën e një qytetari të mbetur në borë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 238 shikime
 • 238 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish-zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi tregon muskujt në borë, shtyn veturën e një qytetari

Kategoritë0 komente