Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haliti i bën pyetje komike Pacollit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haliti i bën pyetje komike Pacollit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haliti i bën pyetje komike Pacollit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i Kuvendit, Xhavit Haliti sot gjatë seancës plenari iu drejtohet me pyetje qesharake deputetit të AKR-së, Islam Pacollit Deputeti i AKR-së, Islam Pacolli, i është afruar nënkryetarit të Kuvendit, Xhavit Halitit , për ta pyetur nëse seanca do të zgjasë shumë pasi sot është ditë ‘ e xhuma’, kurse, Haliti e ka pyetur Pacollin nëse do të shkoj të falet në xhami.

Kategoritë


0 komente