Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Hamdiu dhe Shyhretja

3 sezone | 45 episode | 4,534,372 shikime

Një prodhim i gjirafaStudios. "Hamdiu dhe Shyhretja" është një serial komedi [16+],  i përbërë nga episode të shkurtra prej 3-5 minutash.
I bazuar në barcoleta të famshme rreth çifteve të martuara, "Hamdiu & Shyhretja" trajton në mënyrë komike jetën bashkëshortore.
Në rolet kryesore janë çifti Besart Sllamniku dhe Edona Reshitaj 

Shfaq më shumë

Regjia: Genc Berisha   
Skenari: Besart Sllamniku (bazuar në barcoleta të dëgjuara e lexuara)         
Muzika: https://www.bensound.com

Alternate Text