Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hamdiut i duhet të frymojë
Hamdiut i duhet të frymojë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hamdiut i duhet të frymojë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 601 shikime
 • 601 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hamdi Lika është një 10 vjeçar i cili vuan nga sëmundja e mushkërive, me ç’rast i duhet të furnizohet gjatë gjithë kohës me oksigjen. Familja e tij tashmë jeton në kushte tejet të rënda, çka e vështirëson edhe më shumë kujdesin ndaj 10 vjeçarit

Për më tepër ndiqeni në vazhdim.

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500