Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Granti prej 49 milionë dollarë, lajm i madh për Kosovën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Granti prej 49 milionë dollarë, lajm i madh për Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Granti prej 49 milionë dollarë, lajm i madh për Kosovën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, tha se nënshkrimi i një marrëveshje grant për Kosovën nga Korporata Sfidat e Mijëvjeçarit, në vlerë prej 49 milionë dollarë, është lajm i mirë për vendin.

Kategoritë


0 komente