Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj humor me Donikën: Donikë a je kthyer në Aleancë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj humor me Donikën: Donikë a je kthyer në Aleancë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj humor me Donikën: Donikë a je kthyer në Aleancë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 256 shikime
 • 256 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj derisa i shpërndante certifikatat për anëtarët e rinj të Këshillit Drejtues të AAK-së, ka bërë humor me Donika Kadaj-Bujupi.

Kategoritë


0 komente