Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Interesimi ynë avancimi i parametrave arsimor
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Interesimi ynë avancimi i parametrave arsimor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Interesimi ynë avancimi i parametrave arsimor

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë ditës së sotme është takuar me rektorin e Universitetit të Prishtinës, Marjan Demaj, ku tha se kanë qëllim të avanciojnë parametrat arsimor për studentët.

Kategoritë


0 komente