Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Kosova ka vija të kuqe në dialogun me Serbinë, do të shkarkohet kushdo që i shkel
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Kosova ka vija të kuqe në dialogun me Serbinë, do të shkarkohet kushdo që i shkel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Kosova ka vija të kuqe në dialogun me Serbinë, do të shkarkohet kushdo që i shkel

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 108 shikime
 • 108 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Kosova ka vija të kuqe në dialogun me Serbinë, do të shkarkohet kushdo që i shkel

Kategoritë


0 komente