Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj kritikon vonesën e krijimit të Bordit mbikëqyrës për Trepçën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj kritikon vonesën e krijimit të Bordit mbikëqyrës për Trepçën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj kritikon vonesën e krijimit të Bordit mbikëqyrës për Trepçën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së bashku me ministrin për Zhvillim Ekonomik, Valdrin Lluka dhe atë të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj, kanë takuar sot menaxhmentin e Kombinatit ‘Trepça’ në Mitrovicë, me ç’rast diskutuan rreth situatës aktuale në këtë ndërmarrje, punën që duhet bërë në të ardhmen, si dhe mundësitë për zbatimin e ligjit për Trepçën.

Kategoritë


0 komente