Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj: Mund të pajtohemi me armiqtë për hirë të jetës së re
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Mund të pajtohemi me armiqtë për hirë të jetës së re

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Mund të pajtohemi me armiqtë për hirë të jetës së re

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në shënimin e 18 vjetorit të partisë që drejton, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ka deklaruar se si subjekt politik janë në gjendje të shkojnë aq larg me pajtim, sa që të pajtohen edhe me ata që deri dje kemi qenë armiq. Krejt këtë tha se e bëjnë për hirë të vlerës dhe jetës së re në vendin tonë.

Kategoritë


0 komente