Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në ditën e dytë të punës, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar KEK-un, ku kanë diskutuar për gjendjen atje dhe për gjetjen e një zgjidhje të banorëve të fshatit Shipitullë.

Kategoritë


0 komente